0538 493 81 16 Ankara Dempa Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Ankara evden eve nakliyat hizmetlerinde sunduğumuz kaliteli ve özenli işçilik ile sektörde önde gelen Ankara nakliyat firmaları arasında yer almaktayız. Ankara içi tüm bölgelere haftanın 7 günü, günün 24 saati kesintisiz evden eve nakliye hizmetleri vermekteyiz. Ankara nakliyat firmamızın memnun müşterileri arasıdna sizi de görmekten memnuniyet duyacağız.

nakliyeAmbalajlı Marangozlu Asansörlü
Evden Eve Nakliyat

Ankara geneli verdiğimiz ev taşıma hizmetlerimizi mutlaka ambalajlı, marangozlu, bianın uygun olması durumunda asansörlü olarak gerçekleştiriyoruz.

Taşıma öncesi yapılan kaliteli bir ambalajlama çalışması ile eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasını sağlıyoruz.

Nakliye işlemlerimiz tecrübesi uzun yıllara dayanan profesyonel kadromuz ve kendi araçlarımız ile yapılmaktadır.

Evden eve taşımacılık konusunda titiz işçilik anlayışına sahip Ankara evden eve nakliyat firmamız, her türlü ev, iş yeri ve ofis eşyanızı olması gerektiği gibi en iyi şekilde yeni adresinize taşıyacaktır.

Ankara’dan yurdumuzun dört bir yanına yıllardır yüzlerce ev eşyası taşıma hizmeti vermiş olan firmamız, sizlerin de hizmetinde bulunmaktan memnuniyet duyacaktır.

Evden eve nakliye işlemi öncesi eşyalarınızın tamamı çeşidine göre en uygun ambalaj malzemesi ile paketlenmektedir. Kırılma riski bulunan her türlü cam ve porselen eşyalar mutlaka hava kabarcıklı naylon ile ambalajlanır.

 Call Now Button